Biuletyn Informacji Publicznej

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Wejherowie

Informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego z siedzibą w Wejherowie, os. Przyjaźń 6, kod pocztowy 84-200, adres e-mail: pinb@wejherowo.gda.winb.gov.pl, tel. 58 6722170

Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 ust.1 RODO w celu realizacji zadań ustawowych wynikających z przepisów Prawa Budowlanego i innych przepisów określających kompetencje i tryb postępowania Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego.

Sposoby kontaktu z inspektorem ochrony danych w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w Wejherowie, to: adres korespondencyjny 84-200 Wejherowo os. Przyjaźń 6, adres e-mail: dpo@kornet.eu

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres wymagany przez obowiązujące przepisy prawa.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, prawo żądania do: ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania oraz do żądania cofnięcia zgody oraz do przenoszenia danych,.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana - narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO.

W przypadku gdy dane są przekazywane przez osobę, której dane dotyczą, to wówczas podanie danych przez Panią/Pana jest niezbędne w celu właściwej realizacji zadań i obowiązków Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego.

Informujemy, iż Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane żadnym odbiorcom, chyba że dane będą wykorzystane w celu realizacji zadań ustawowych Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego i w trakcie tego postępowania będą musiały zostać włączone inne podmioty.

Pani/Pana dane osobowe nie będą profilowane.

 

 

Wersja do druku Wersja do druku

Liczba odsłon:827
Treść wprowadził(a): Tomasz Nikodem, 2019-06-17 11:16:27
Treść wytworzył(a): [brak danych], 2019-01-23 00:00:00
Poprzednia wersja dokumentu z dnia: 2019-01-23 10:43:09